3Gbps, 40km, 1270-1610nm

2.845,00 SEK ex moms

Förväntad leveranstid: ca. 2 veckor

MPN: BT-CWDM-40-3GXX

Artikelnr: BARBT-CWDM-40-3GXX Kategorier: , , , , , , Etikett:

Beskrivning

BarnFind SFP – CWDM Single Mode Transceiver module 40km 3Gbps

3Gbps, 40km, 1270-1610nm, compatible with SDI, HD-SDI, 3G

Varumärke

BarnFind

Läs mer om Barnfind

Barnfind

Med huvudkontor i Sandefjord, Norge, tillverkar Barnfind en multifunktionell signaltransportplattform som stöder många signaler i en frame. Utöver Barnfinds kraftfulla kapacitet, sparar vår unika metod också kunderna värdefulla rackutrymme, strömförbrukning och därmed pengar. Barnfind kommer snart att bli känt som det grönaste företaget inom videobranschen